Greansteam

Exclusive representative of SJE Corporation for Central and Eastern EuropeExclusive representative of SJE Corporation for Central and Eastern Europe

Plovimas garais - efektyvus būdas užsidirbti pinigų

Plovimas garais yra alternatyva tradiciniam plovimui vandeniu. Plovimo procesas paremtas sausu garu, esant aukštam slėgiui . Nėra susidarančių nuotekų , jums nereikia jokių leidimų , esate mobilus, galite taupyti vandenį ir būti ekologiškas. Tai puikus būdas gauti pelno !

Gamtai draugiškos Optima garų plovyklos

Plovimas garais yra nauja alternatyva tradicinėms  plovykloms vandeniu. Plovimo procesas paremtas sausu garu, esant aukštam slėgiui. Plovimo metu nėra susidarančių pavojingų atliekų, jums nereikia nuotekų surinkimo, specialių leidimų, įstatymai leidžia naudoti lietaus  kanalizaciją. Jūs esate mobilus ir ekologiškas. Didelis šių plovyklų privalumas, kad jas galima naudoti vietose, kur yra didelis klientų srautas: pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelėse prie prekybos centrų, požeminėse stovėjimo aikštelėse ar pastato viduje.

Kas yra automobilių plovyklos garais?

Plovyklos garais nuo  tradicinių  plovyklų skiriasi tuo, kad vietoj didelio kiekio vandens yra naudojamas garas, paduodamas aukštu slėgiu. Vandens  sunaudojimas artimas nuliui, o gauname puikesnį rezultatą - švarų ir sausą automobilį. Plovimas garais leidžia išplauti sunkiai prieinamas vietas, tokias kaip salono tarpai, ertmes, slenksčiai, ratlankiai, gumines detales ir pan. Garais galima drąsiai plauti variklį, kadangi garas yra nepavojingas elektroniniams elementams, dėl minimalaus drėgmės kiekio.

Stacionarios Optima garų plovyklos

Didelis privalumas garinių plovyklų yra tai, kad atidarant automobilių plovyklą nereikia jokių leidimų ir derinimų, o veiklą galima pradėti tą pačią dieną, kai įsigijote įrangą. Su aparatu Optima ™ DMF gali vienu metu gali dirbti iki 2 darbuotojų. Nuplaunate visą automobilį, per 15 - 20 minučių. Po automobilio plovimo aplink ir po automobiliu nesusidaro balų nuo nuotekų, grindys lieka beveik sausos. Puiki idėja yra plauti automobilius prie parduotuvių, požeminėse aikštelėse arba garažuose.

Mobilios Optima garų plovyklos

Didelis privalumas Optima ™ DMF yra mobilumas. Galite atvykti pas savo klientus, turinčius kelis ar keliasdešimt automobilių ir aptarnauti juos vietoje. Tai labai dinamiškai auganti paslaugų rinka Europoje. Paslaugas galima teikti įmonių automobilių parkams, taip pat individualiems klientams, užsakymus administruojant telefonu. Tai puiki verslumo idėja ir galimybė gauti pelno.

Skaičiuojame pajamas – gauname  pelną

Dėl žemų eksploatavimo išlaidų garinės plovyklos leidžia gauti žymiai  didesnį pelną lyginant su tradicinėmis plovyklomis. Be to, investicinės išlaidos yra daug mažesnės nei tradicinių automobilių plovyklų (nereikia purvo gaudyklių, nepalyginamai mažesnės vandens sąnaudos ir pan.). Žinoma, tiek pelnas , tiek pajamos labai priklauso nuo veiklos  vietos ir pobūdžio. Jums reikia atkreipti dėmesį į tai, kad investicijų grąža yra žymiai  greitesnė nei tradicinių automobilių plovyklų, galite tikėtis gauti greitesnį ir didesnį pelną.

Jei jūs suinteresuotas galimybe pradėti  nuosavą, ar vystyti jau esamą verslą ir jus domina ši idėja , susisiekite su mumis  elektroniniu paštu: mindaugas@prosteam.lt